Hakkımızda

1992 yılında SU ile başlayan serüvenimiz içerisinde, SU’ yu hazırlama amaçlarımız değişse de uzmanlık alanımız olan SU bizler için önceliğini hep korumaktadır. 2005 yılına kadar ISITMA&SOĞUTMA sistemlerinde, SU’ yun iyileştirmesi ile enerji korunması, uzun ömür ve verimliliğin artması için birçok sektöründe öncü firma ile çalışılmış ve danışmanlık yapılmıştır. Sektörde bir çok iyi işlere imza atılması sonucu global ölçekli sektör liderlerinden bir firma ile anlaşılarak aktif saha görevlerini devrederek danışmalık olarak hizmet verilmeye devam edilmiştir.

2007 yılında ise 3M firmasının 2005 yılında girdiği HORECA sektörü için, Türkiye çapında hizmet ve yayılma amacı ile anlaşma yapılmış ve Gıda Sektöründe bizler için vazgeçilmez SU ile ilgili çalışmalar başlamıştır. Ne aradığını bilmeyen bulduğunu anlayamaz felsefesi ile 2007 yılında HORECA sektörünün ihtiyaçlarının çok iyi belirlenmesi ile başlayan çalışmamıza, lezzetli çay, muhteşem aromaya sahip kahve, sağlıklı içilebilen su ve benzeri ihtiyaçların kullanıcılar tarafından sürdürülebilir kalitede ulaşılması için hizmet vermeye devam ediyoruz.

Teknolojinin gelişimi ile her biri sektöründe öncü 3M HORECA PURIFICATION, BWT-WATER AND MORE, WATERLOGIC, VOLTEA, PROFINE firmaları ile sektör ihtiyaçlarının en uygun şekilde giderilmesi için uzun yıllardır birlikte çalışmaktayız ve bugün 2.000 e yakın kullanıcımıza en üst kalitede SU ile hazırlanan mükemmel ürünlerin hazırlanmasında yardımcı oluyoruz.

OSMO, insana değer veren ve gelişimini öncelikli hedef bilen, her zaman en doğru, en çevreci teknolojinin, kaliteli ürün ve hizmetten ödün vermeksizin çalışarak sektöründe öncü olmaya devam edecektir.